Vyberte nejbližšího partnera

Webové prezentace realizované raz dva:

AUTO MEŠKAN Třeboňwww.automeskan.cz
prohlédnout
Penzion Lužnice 93www.luznice93.cz
prohlédnout
Geodetické službywww.geodeziejih.cz
prohlédnout
prohlédnout více prezentací realizovaných raz dva

Chci novinky emailem

Zadejte Vaši emailovou adresu

Statek Penzion

Stylové ubytování na jihočeském statku nedaleko Třeboně, v obci Dynín. Nově zrekonstruovaný penzion zasazený mezi Třeboňské rybníky.

Stylové ubytování na jihočeském statku nedaleko Třeboně, v obci Dynín. Atmosféra celého objektu je kouzelná, kde jinde najdete na Třeboňsku tak idylické místo pro Vaši dovolenou? Statek nabízí ubytování v Třeboni v citlivě zrekonstruované budově, která je  zasazena mezi Třeboňské rybníky, cyklostezky a přírodní zajímavosti.

Ubytování Třeboň Statek nabízí stylově zařízené dvoulůžkové pokoje, ale také čtyřlůžkové až pětilůžkové ubytování pro rodiny s dětmi. Velkou předností penzionu je velká travnatá zahrada, nebo-li také dvůr, který je uzavřený a zajišťuje klid a pohodu.

Na zahradě najdete bazén, který oceníte především v letních měsících. Dále pak pergolu s krbem s možností grilování a další kryté posezení. K dispozici je Vám také společenská místnost s TV. Zde se také nachází domácí udírna, ve které si můžete vyudit vlastní maso.

Parkování je zajištěno před penzionem, kola si můžete uschovat pod střechou penzionu.

Statek je ideální pro rodiny s dětmi, je také hojně využíván rybáři, konají se zde svatby, firmy zde mají firemní setkání, školení a teambuilding.

Přijeďte strávit svou dovolenou na Třeboňsku, využijte příjemné prostory Třeboňského statku.

Více informací najdete na www.statek-penzion.cz

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout