Vyberte nejbližšího partnera

Webové prezentace realizované raz dva:

Kemp Tušťwww.kemp-tust.cz
prohlédnout
Geodetické službywww.geodeziejih.cz
prohlédnout
Titanic Štepánovicewww.titanicstepanovice.cz
prohlédnout
prohlédnout více prezentací realizovaných raz dva

Chci novinky emailem

Zadejte Vaši emailovou adresu

Podrobné informace

Redakční systém pro správu obsahu

Správa položek menu

Správa článků a textů

Obsah tvoří celý web. Pomocí obsahu nabízí, prodáváte, sdělujete. Obsah je hodně důležitý. Pomocí originálního obsahu se stáváte odlišní, jedineční.

podrobné informace >>


Fotogalerie

Fotogalerie je nezbytnou součástí každého webu. Pomocí fotogalerie můžete prezentovat své zboží, nebo ukazovat Vaše reference/realizace. Pomocí fotogalerie se můžete zkrátka pochlubit.

podrobné informace >>


Soubory ke stažení

Dokument "ke stažení" je například formulář, tiskopis, návod k použití, manuál a další dokumenty, které chcete Vašim návštěvníkům webu dát k dispozici.

podrobné informace >>


Novinky a aktuality

Aktuality nebo novinky jsou velmi užitečné. Pomocí nich Vašemu návštěvníkovi dáte vědět, co je u Vás nového. A co je důležité, oživí to Váš web a je vidět, že se u Vás pořád něco děje.

podrobné informace >>


Drobečková navigace

Drobečková navigace slouží uživatelům pro lepší orientaci na Vašich webových stránkách. Veškeré změny obsahu Vašich stránek se automaticky zobrazí v této navigaci.

podrobné informace >>


Reklamní prostor - ODKAZY

Odkazy jsou dnes důležité, jsou také nedílnou součástí SEO optimalizace. Pomocí tohoto nástroje můžete vkládat textové odkazy do patičky webu.

podrobné informace >>


Mapa stránek

Mapa stránek slouží pro Vaše návštěvníky jako mapa. Mapa Vaše webu. Pomocí této mapy se někteří uživatelé mohou lépe orientovat na Vašem webu. Mohou tak rychle získat to, co hledají.

podrobné informace >>


SEO optimalizace

Kdo dnes neoptimalizuje, jakoby na nebyl. Pomocí SEO optimalizace jste vidět ve vyhledavačích před Vaší konkurencí, dostanete se před ostatní. Díky ní můžete získávat nové zákazníky, nové návštěvníky.

podrobné informace >>


Newsletter - novinky emailem

Newsletter je vlastně emailová zpráva. Je to novinka, upozornění, jedinečná nabídka. Je to jedinečný nástroj, pomocí kterého komunijeme s Vašimi zákazníky.

podrobné informace >>

Statistiky návštěvnosti

Statistika návštěvnosti je důležitý ukazatel úspěšnosti webu. Platí, že čím více návštěvníků máte, tím více můžete mít zákazníků. Váš web bude mít nejmodernější nástroj pro měření návštěvnosti - GOOGLE ANALYTICS.

podrobné informace >>


Jazykové verze

Jazyková verze webových stránek je samostatná verze v jiném jazyce. Tzn. že obsah webu můžete ukázat návštěvníkům jiných zemí v jejich rodném jazyce.


Stránka pod heslem

Pomocí této funkce můžete zobrazit obsah stránky jen určitým návštěvníkům webu. Návštěníkovi se po přihlášení zobrazí skrytý obsah.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout