AVEX COMPUTER SYSTEM

Smetanova 2401
76001 Zlín
608 600 302 martin.koutny@avex.cz

Chci novinky emailem

Zadejte Vaši emailovou adresu

Penzion BonTre

Stylový penzion BonTre s kavárnou, v centru nové Třeboně nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech. Penzion je nový, nově otevřený a nabízí krásné, pohodlné ubytování.

Penzion Třeboň BONTRE najdete nedaleko rybníka Svět a přírody, přesto v centru nové Třeboně v blízkosti obchodů, restaurací a úřadu. Penzion je nový, nově otevřený a nabízí krásné, pohodlné ubytování.

Penzion nabízí ubytování v Třeboni se s možností snídaní v kavárně, kterou najdete v přízemí penzionu. Penzion BonTre je ideální pro páry, cyklisty a rodiny s dětmi. Nabízí dvoulůžkové apartmány, ale také čtyřlůžkové apartmány se dvěma ložnicemi a kuchyní.

Penzion má také k dispozici internet WiFi, úschovu kol a parkování před penzionem, nebo na 100 m vzdálených parkovištích. Ubytování můžete využít i na jednu noc, pro týdenní letní dovolenou nebo pro dlouhodobé pobyty, např. lázeňských pacientů. Třeboňské lázně jsou od penzionu vzdálené necelých 600 m příjemné procházky.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím