ARGON systems

Dukelská 133
379 01 Třeboň
773 589 416 tereza.hamrova@argon.cz

Chci novinky emailem

Zadejte Vaši emailovou adresu

Statek Penzion

Stylové ubytování na jihočeském statku nedaleko Třeboně, v obci Dynín. Nově zrekonstruovaný penzion zasazený mezi Třeboňské rybníky.

Stylové ubytování na jihočeském statku nedaleko Třeboně, v obci Dynín. Atmosféra celého objektu je kouzelná, kde jinde najdete na Třeboňsku tak idylické místo pro Vaši dovolenou? Statek nabízí ubytování v Třeboni v citlivě zrekonstruované budově, která je  zasazena mezi Třeboňské rybníky, cyklostezky a přírodní zajímavosti.

Ubytování Třeboň Statek nabízí stylově zařízené dvoulůžkové pokoje, ale také čtyřlůžkové až pětilůžkové ubytování pro rodiny s dětmi. Velkou předností penzionu je velká travnatá zahrada, nebo-li také dvůr, který je uzavřený a zajišťuje klid a pohodu.

Na zahradě najdete bazén, který oceníte především v letních měsících. Dále pak pergolu s krbem s možností grilování a další kryté posezení. K dispozici je Vám také společenská místnost s TV. Zde se také nachází domácí udírna, ve které si můžete vyudit vlastní maso.

Parkování je zajištěno před penzionem, kola si můžete uschovat pod střechou penzionu.

Statek je ideální pro rodiny s dětmi, je také hojně využíván rybáři, konají se zde svatby, firmy zde mají firemní setkání, školení a teambuilding.

Přijeďte strávit svou dovolenou na Třeboňsku, využijte příjemné prostory Třeboňského statku.

Více informací najdete na www.statek-penzion.cz

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout